View unanswered posts | View active topics It is currently 28 Feb 2015, 15:22

This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 
Акумулиране на пасивен доход чрез афилиейт маркетинг 
Author Message

Първо да кажа ,че това не е спам, тъй като аз не съм свързан по какъвто и да е начин с продукта. Второ ,този продукт е качествен и изпробван, както и няма никаква опасност за вашия компютър/software.

Продуктът е компилация от видео материал и обяснения за навлизането към и стъпка по стъпка изграждането на система за пасивен доход, демек доход ,който не се нуждае от допълнителни усилия след като цялата система е задействана.

Системата започва от сайта http://www.ClickBank.com

Това е сайт, който последните 10 години предлага дигитални продукти - информация на дигитални преносители ,като в основата са две фундаментални опции за използване на тяхната услуга. Първата е за Създателя на определен продукт, който като такъв получава форум и място за реклама , докато другата е на Съдружникът ,който получава възможността ,без да има собствен продукт или екип ,или каквото и да е било, нужно за собствен бизнес , да разпространява продукти ,с огромна комисионна, стигаща до изумяващите 75% на продажба ,което не съществува никъде. За сравнение в http://www.amazon.com/ за разпространението на книга или подобни продукти Съдружникът получава 15%. ClickBank Сайтът е един от най-стабилните на пазара в момента и тотален лидер в дяла на маркетинг за дигитален software ,което го прави рядка и лукративна възможност за всеки, който има малкото необходимо време да се занимава с това в интернет и със сигурност е перфектна възможност за млади хора с много свободно време, което така или иначе прекарват пред компютъра като мен.

Идеята на сайта, за който аз говоря е ,че идеите за интернет маркетинг са тотално изчерпани ,както ще видите във видеота-та на сайта. Маверик, който е собственик и основател на други много известни методи , с които сам се е установил като водеща фигура в интернет маркетинг-а обяснява съвсем друг подход към усвояването на clickbank - системата, като отрича методите на интернет Guru-тата по света и обяснява по прост начин как се стига до ако не хиляди ,то стотици долари седмичен доход. Начин ,достъпен до хора, на които не е нужна дори Basic основа за работа с компютър.

Ето сайтът Проверете сами

Интро към метода:
http://www.youtube.com/watch?v=hCGPUCejw_g

Начин за правене на Хиляди! $ чрез афилиът маркетинг и реклама.
Пробвайте, аз вече правя пари от това!

18 Sep 2009, 15:52
Profile
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 1 post ]